96 освітян Вороновицької ТГ отримали щеплення препаратом BioNTech/Pfizer !!!

6 Червня, 2021, 15:09

5 червня 2021 року відбувся перший етап вакцинації освітян Вороновицької територіальної громади. Вакцинація відбулася у Фельдшерсько-Акушерському пункті с.Комарів. Було провакциновано 96 працівників сфери освіти, щеплювали препаратом BioNTech/Pfizer.

До вакцинації готувалися понад 2 тижні. Усі дії, щодо вакцинації виконувалися згідно Алгоритму запису працівників сфери освіти розробленого МОЗ України. У кожному закладі освіти було визначено координатора по вакцинації, який надавав усім бажаючим вакцинуватися у закладі освіти інформацію про: вакцинацію від COVID-19 В Україні, симптоми захворювання, отримали інформацію про різні виготовлені вакцини від COVID-19, ознайомилися з детельною інформацією про вакцину Pfizer-BioNTech. Усіх, хто виявив вакцинуватися було підготовлено безпосередньо до щеплення.

Мобільна бригада, у складі якої було 1 лікар та 2 медичних сестри проводили первинний огляд працівників освіти перед вакцинацією, проводили інструктаж щодо раекції на вакцину та розповідали алгоритм дій при сильній реакції на вакцинацію.

Вакцинація освітян пройшла без ускладненнь та з дотриманням усіх карантинних обмежень. Другий етап вакцинації очікується чере 21-28 днів.

96

96 96 96 96 96 96 освітян Вороновицької ТГ отримали щеплення препаратом BioNTech/Pfizer !!!