КОЖЕН ПРАЦІВНИК ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ЗМОЖЕ ВАКЦИНУВАТИСЬ І ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД COVID-19

20 Травня, 2021, 11:37

Вакцинація освітян і працівників закладів освіти від COVID-19 важлива, адже тільки так навчання на всіх рівнях буде безпечним як для освітян, так і для дошкільнят, учнів та студентів. Працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

«Захист освітян від коронавірусу є пріоритетом для Міністерства освіти і науки України. Дякую оперативному штабу МОЗ з протидії вакцинокерованим інфекціям, який підтримав нашу позицію щодо пріоритетності імунізації працівників сфери освіти. Для нас дуже важливо захистити працівників і розпочати новий навчальний рік у безпеці. Хочу наголосити, що вакцинація є добровільною», — наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Вакцинація – найефективніший спосіб захиститись від COVID-19 чи важкого перебігу хвороби. Вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, а також боротьби з пандемією. Тільки так освітяни знову зможуть повернутись до звичного життя й освітнього процесу.

ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПОЧНУТЬ ЩЕПЛЮВАТИ
ВЖЕ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Працівники закладів освіти розпочнуть вакцинацію вже з наступного тижня з новою поставкою вакцин в Україну.

Україна отримає 473 850 доз вакцини Комірнаті (Comirnaty) від Пфайзер (Pfizer-BioNTech) в межах глобальної ініціативи COVAX. З них 378 тис. доз вакцини буде виділено на щеплення 1-ю та 2-ю дозами 189 тис. працівників сфери освіти. Інші освітяни будуть провакциновані вакцинами, які Україна очікує наступними.

14 квітня розпочалося щеплення освітян, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році. Вони були першими, адже вже з 21 травня розпочинається основна сесія ЗНО і воно повинно пройти безпечно. Вже зараз деякі освітяни отримують другу дозу вакцини і є захищеними від коронавірусу.

КОЖЕН ПРАЦІВНИК ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ЗМОЖЕ ВАКЦИНУВАТИСЬ І ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД COVID-19