Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

Жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» (смт Вороновиця)

Вокальний ансамбль був створений  на базі Вороновицького СБК 13 вересня 2001 року директором музичної школи Маковійчуком Валерієм Захаровичем. З моменту заснування керівником колективу були:

Маковійчук В.З.

Біла Н.І.

Волощук В.М.

Нікітенко І.В. ( є керівником  і донині).

Кількість учасників з роками коливалася. На сьогодні в колективі 12 учасниць. В складі ансамблю жінки різного віку: наймолодшій учасниці 35 років, найстаршій – 82 роки. Колектив бере активну участь у всіх масових заходах, що проводяться в селищі. Неодноразово брав участь у концертах, фестивалях, що проводилися Районним відділом культури. Має багато грамот та подяк від організаторів вищевказаних заходів.

Творчі колективи

 

 

Дитячий фольклорний колектив «Викрутаси» (смт Вороновиця)

Колектив був створений у 2012 році на базі Вороновицького БК. Засновником і керівником цього колективу є керівник музичних колективів Вороновицького БК Нікітенко Інна Володимирівна. В 2017 році  колективу було присвоєно звання Зразкового фольклорного аматорського ансамблю. Кількість учасників налічує близько 30-ти дітей, віком від 4-х до 17-ти років, з них робоча група – 14 чоловік. Учасники ансамблю забезпечені сценічними костюмами та взуттям. Сценічний одяг закуплений коштом Селищної ради та частково коштом батьків. Дитячий фольклорний колектив з 2012 року брав активну участь у проведенні масових заходів не тільки у селищі Вороновиця, а й на теренах Вінницького району та області. «Викрутаси» неодноразово брали участь у різноманітних конкурсах та фестивалях. Колектив відзначений багатьма грамотами та подяками Відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації та районним комітетом профспілки працівників культури. Пишаємося дипломом, здобутим 08 червня 2013 року, за участь в обласному святі фольклору ім. Гната Танцюри, з нагоди 112-ї річниці від дня народження знаного фольклориста. 8 липня 2017 року взяли участь у всеукраїнському  етно-фестивалі «Болохівські гостини», що проходив у м.Старокостянтинів  Хмельницької області, де отримали диплом за участь. 23 серпня 2017 року нагороджені дипломом за участь в мистецькому проекті   «Молодь – майбутнє України», в рамках Х обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля», присвяченому 26-й річниці Незалежності України.

Творчі колективи Творчі колективи Творчі колективи

 

Вокальні ансамблі Комарівського сільського клубу: «Два кольори» та «Оберіг»

Керівник: Блідченко Геннадій Олександрович. У 2010 році на базі Комарівського сільського клубу Горовенко Тамарою Федорівною (головою ветеранської організації с. Комарів  ) було створено вокальний колектив «Два кольори», керівником якого стала Біла Ніла Іванівна. До його складу на той час входило 12 чоловік віком від 50 до 80 років. Протягом періоду склад колективу змінювався. Так у 2013 році коли збільшився склад колективу, частина учасників вирішили створити ще один вокальний колектив під назвою «Оберіг», керівником яких став Блідченко Геннадій Олександрович, але у всіх учасників завжди залишалася любов до пісні. Навчаючись мистецтву співу члени колективів опановують технічні та художньо-виразні засоби виконання, систему співацьких навичок та вмінь: правильну вокальну поставу, звукоутворення, дихання та дикцію. Репертуар вокальних ансамблів різноманітний: до нього входять твори сучасних українських авторів, народні, жартівливі та естрадні пісні. Вокальні ансамблі «Два кольори » та «Оберіг» мають великий досвід концертної та конкурсної діяльності. Вони є постійними учасниками районних та місцевих конкурсів та фестивалів. Неодноразово буди нагороджені як переможців так і учасників конкурсів. Вокальний ансамбль «Два кольори» підтримуючи Комарівську громаду систематично по святах співає в церкві. Вокальні ансамблі «Два кольори» та «Оберіг» є символами відродження та популяризації української народної на сучасної естрадної пісні в громаді.

 

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

Творчий колектив “Два кольори”

 

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

Творчий колектив “Оберіг”

 

Дитячий хореографічний ансамбль «Мозаїка» Комарівського сільського клубу

Керівник – Блідченко Софія Геннадіївна. У мальовничому селі Комарів у 2016 році утворився дитячий хореографічний ансамбль, якому згодом дали назву «Мозаїка». Перший танець був поставлений всього лиш за 2 тижні і дебютував на концерті до 8 Березня. Усі учасники виявились напрочуд обдарованими і талановитими, кожен по-своєму цікавий. Саме тому різноманітні хореографічні композиції прикрашають кожне свято не тільки рідного села, а й сусіднього смт Вороновиця, а також щорічний фестиваль у Вінницьких Хуторах. Колектив складають різні за віком, від 5 і до 14 років, 20 танцівників. Є окремі композиції для менших за віком і для старших, вони відрізняються також і стилем, діти опановують як народний, так і сучасні стилі танців. У 2018 році була започаткована традиція організовувати щороку в червні на День Молоді  творчий звіт колективу, у якому є можливість кожному з учасників показати всі свої таланти і проявити фантазію і креатив. Окрім репетицій і виступів, колектив задля дружності вітає іменників і разом відпочиває, тому що вважає, що для синхронності і злагодженості необхідні близькі й хороші стосунки між учасниками. Гасло «Мозаїки» : «Ми всі різні, але всі робимо спільну справу задля задоволення!»

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

Хореографічний ансамбль “Мозаїка”

 

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

Всі учасники колективів Комарівського СК

 

Вокально – інструментальний  ансамбль «DoLя»  Гуменського  будинку культури

Ансамбль створений   12 березня  2017 року. Керівник – Слободянюк  Юрій Тимофійович. Репертуар різноманітний.  Вивчають  твори сучасних виконавців,  українські  народні пісні в сучасній обробці, пісня – 80,90р. та ін.. також  є в репертуарі  і авторські пісні. Колектив бере участь майже у всіх заходах , які проводяться  в закладах культури. В 2018 році ВІА  «DoLя» взяв участь у обласному відбірковому конкурсі ХVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної  музики «Червона рута 2018» та увійшли до числа резервістів.

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

 

Чоловічий  вокальний  ансамбль  «Самограй»  Гуменського     будинку   культури

Ансамбль створений  в лютому 2018 року. Керівник  – Козяр Олег Леонідович. Репертуар колективу складають українські народні пісні, козацькі пісні, жартівливі, ліричні, обрядові. Учасники ансамблю беруть участь у всіх масових заходах будинку культури. Колектив  брав участь у районному фестивалі  вокально-хорового мистецтва «Букет моїх пісень» в 2019 та 2020 роках, де отримали дипломи за участь.

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

 

Аматорський фольклорний ансамбль «Зорі над Бугом», Довгополівського БК

Керівник фольклорного ансамблю Задорожна О.В. У репертуарі колективу авторські пісні самих учасників колективу та обробки  українських народних пісень. Колектив виступає на концертних майданчиках району, м.Вінниці та області. Серед найзначущих культурно-масових заходів, у яких колектив брав участь, слід виокремити участь у Всеукраїнському фестивалі борщу « Театр на городі» з Ганною Секрет в 2013 та 2015 роках, де отримано нагороду за зайняте 1-ше місце  , також представлення району на Обласних  фестивалях  «На Поділлі, на Різдво» 2018 рік та  « Різдвяне диво» в м.Вінниця 2019 рік.

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

 

Вокальний ансамбль «Берегиня” Оленівського сільського будинку культури

Утворений 2018 році.  Керівником ансамблю є Олена Михайляк. До складу ансамблю входять люди різного віку та професій, які закохані в українську пісню. Репертуар –  українські народні та українські естрадні пісні. Концертна діяльність вокального ансамблю насичена. Він є учасником усіх культурно-мистецьких заходів, які  проходять на території села та за його межами. У 2019 році колектив став дипломатом районного фестивалю вокально-хорового мистецтва «Букет моїх пісень». Влітку 2020, колектив взяв участь у Всеукраїнському флешмобі «#Червоні руті 50»,  організованого вінничанином Назарієм Давидовським. Ансамбль має чудові традиції, а  унікальність колективу полягає в тому,  що до його складу входять цілі сім’ї – від дідусів до онуків.

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

 

Жіночий вокальний ансамбль «Гармонія» Побережненського будинку культури

  Жіночий вокальний ансамбль «Гармонія» створений у 2010 році . Керівник Ольга Пацалюк. Нараховує 12 учасників . Приймали участь в усіх масових заходах , які відбувалися в будинку культури та за його межами (усі навколишні села) . Постійні учасники усіх районних фестивалів та конкурсів . Нагороджені грамотами , дипломами , цінними подарунками .

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

 

Народний аматорський ансамбль «ГОРЛИЦЯ» Тростянецького СБК

Народний аматорський ансамбль «ГОРЛИЦЯ» Тростянецького СБК було створено в 1987 році. З 2008 року ансамблем керує Луцишин Леонід Олексійович. 27 грудня 2011 року ансамблю було присвоєно  звання «народний аматорський». В 2020 році ансамбль третій раз підтвердив своє звання. Учасники ансамблю завжди приймають участь у всіх заходах, які проводяться будинку культри. Також ансамбль неодноразово приймав участь у всіх концертах, які проводились в Тиврівському РБК,  в театрі ім. М. Садовського, Будинку офіцерів, палацу культури «Зоря», концертному залі «Райдуга». Поряд з цим ансамбль  неодноразово приймав участь в обласних фестивалях в с. Буша, с.Погребище, с. Воробіївці, м. Вінниця, м. Шаргород, чотири рази був учасником фестивалю «БОРЩУ» в «Театрі на городі», які проводила Ганна Секрет. З концертами об’їздив усі села колишнього району, будинок інтернат смт. Тиврів. Має багато грамот, дипломів, подяк. В репертуарі більше 100 пісень.

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

 

Аматорський колектив «Чорнобривці» Шендерівського СБК

Аматорський колектив “Чорнобривці” був створений в 2010 році при Шендерівському сільському клубі. Керівник: Писаренко Людмила Іванівна. Колектив «Чорнобривці» є активним учасником художньої самодіяльності села. Без участі якого не проходило жодне свято. В репертуарі є, як народні, так і сучасні пісні. Колектив налічує  13 учасників, вікова категорія яких від 45 -58 років. Неодноразово були учасниками виїзних концертів в сусідніх селах, а також на районній сцені. Учасники колективу активні, творчі, винахідливі, запальні. Багаторазово були нагороджені районними грамотами. Аматорський колектив «Чорнобривці» у 2016 році було нагороджено медаллю «За відродження України».

Творчі колективи Вороновицької територіальної громади

 

 

 

 

https://onlinesexshop.rv.ua/