Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти

10 Вересня, 2022, 23:49

Селищний голова Олександр Ковінько, заступник селищного голови Тетяна Ліщук та начальник Відділу освіти, культури, туризму та спорту Олена Оцвера провели розширену нараду із керівниками закладів дошкільної освіти нашої громади.

«Ми маємо готуватися до нових викликів у галузі освіти. Сподіваюсь, що зовсім скоро кожна дитина та кожен працівник повернеться до освітнього процесу та зустрінуться у коридорах шкіл та садочків», – зауважив на початку наради селищний голова Олександр Ковінько.

Керівники закладів звітували про виконану роботу, інформували про планування роботи, наголошували на проблемних питаннях та можливих шляхах їх вирішення.

Проаналізували статистику щодо кількості дошкільнят у громаді порівняно з попередніми роками.

Подальша робота садочків залежить від ситуації в країні та можливості забезпечити максимальний захист життя дітей під час повітряної тривоги.

Наразі актуальним є благоустрій підпорядкованих території та вирішення інших поточних питань утримання закладу в належному стані.

Голова Вороновицької селищної ради Олександр Ковінько взяв найважливіші питання на контроль, надав відповідні доручення керівникам дошкільних навчальних закладів та рекомендації щодо їх виконання.

Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти