Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!!

21 Грудня, 2021, 18:10

21 грудня 2021 року у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Вороновицької ТГ продовжуються новорічні свята та ранки. У КЗ “Заклад дошкільної освіти “Ромашка”, КЗ “Заклад дошкільної освіти “Веселка”, КЗ “Вороновицький ліцей” Вінницької області  учні та вихованці занурилися в святкову атмосферу Нового року. Вихованці садочків побували на тематичних заняттях “Казка з новорічними героями”, а учні перших класів відвідали новорічну розвагу “Історія новорічних іграшок”. Усі вихованці та учні співали новорічні пісні, розповідали вірші та танцювали запальні танці. По закінченню свята усі вихованці та учні отримали смачні подарунки від Української Стратегії Гройсмана “Стратегія добра” та голови Вороновицької селищної ради Олександра Ковінько.

Новорічне свято у КЗ “Заклад дошкільної освіти “Ромашка”

Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!!

Новорічне свято у КЗ “Заклад дошкільної освіти “Веселка”

Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!!

Новорічне свято у КЗ “Вороновицький ліцей” Вінницької області 

Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!! Новорічні свята у закладах освіти Вороновицької ТГ!!!