Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!!

3 Листопада, 2021, 13:57

Кружляє тихо в вальсі листя,

Стоїть калина у намисті,

Грибочки скрізь повиростали –

Це осінь в гості завітала!

 З приходом осені в закладах дошкільної освіти проходять веселі, цікаві, змістовні осінні свята. Вони мають величезний вплив на емоційний світ дитини, її пізнавальний та інтелектуальний розвиток. Підготовка до них розвиває у дітей пам’ять і увагу, удосконалює мову і пластику рухів. Проведення свята дає можливість розкритися кожній дитині, показати свої здібності і таланти.

Осінь… Золота, пишна, щедра, багата. Такими словами називають її люди. Осінь — щедра господиня. Вона пригощає нас рум’яними яблуками з медовими грушами, гарбузовою кашею з квашеною капустою. Осінь-чарівниця одягає ліс у золоті шати і застеляє землю яскравим кольоровим килимом.

Осіння пора прийшла і в заклади дошкільної освіти Вороновицької ТГ. Для діток були проведені осінні розваги та свята, малята були залучені, також, до збору осіннього урожаю !!!

Вітаємо всіх зі святом осені! Нехай осінь буде щедрою не тільки на врожай, а й на приємні несподіванки, гарні новини і яскраві враження!

Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!!

Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!! Осінні свята та розваги у закладах дошкільногї освіти Вороновицької ТГ !!!