Продовжуються випускні бали в садочках Вороновицької територіальної громади!!!

6 Червня, 2021, 13:56

Кінець травня  та початок червня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу, проведенням випускних. Отож, 3 червня  відбулося випускне свято у закладі дошкільної освіти “Веселка” (с.Тростянець), а 4 червня випускні бали дошкільнят відбулися одразу у двох закладах дошкільної освіти: у КЗ “СТЕПАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ” та у КЗ «Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Пролісок» Гуменської сільської ради.

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Розпочалися випускні з урочистого входу маленьких випускників. Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки, кожен з них сказав слова вдячності своїм батькам, вихователям та усьому персоналу дошкільного закладу, де навчалися дітки. Випускники співали душевних пісень та затанцювали свій перший випукний вальс. Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету. Теплими словами привітала  своїх вихованців завідуючі ЗДО, які щиро побажали   дітям знайти своє місце в житті, добра,  успіху та нагородили  випускників дипломами про закінчення дитячого закладу та від Селищної ради та Відділу освіти, культури, туризму та спорту маленьким випускникам було вручено “Подарунок школяра”.

Від імені всіх батьків і дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам дитячого садка. Яскравим і незабутнім став хвилюючий момент  де в пам’ять про дошкільне дитинство  діти загадавши свої найзаповітніші мрії в небо відпустили кольорові кульки.  Пройде час, а в  малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Ото ж бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.

Продовжуються випускні бали в садочках Вороновицької територіальної громади!!! Продовжуються випускні бали в садочках Вороновицької територіальної громади!!! Продовжуються випускні бали в садочках Вороновицької територіальної громади!!! Продовжуються випускні бали в садочках Вороновицької територіальної громади!!! Продовжуються випускні бали в садочках Вороновицької територіальної громади!!! Продовжуються випускні бали в садочках Вороновицької територіальної громади!!! Продовжуються випускні бали в садочках Вороновицької територіальної громади!!! Продовжуються випускні бали в садочках Вороновицької територіальної громади!!! Продовжуються випускні бали в садочках Вороновицької територіальної громади!!!