СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА !!!

31 Травня, 2022, 14:35

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

 Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника –  святом прощання зі школою!

Останній дзвоник – це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Для багатьох школярів він сповіщає про початок довгоочікуваних канікул. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть ваші рідні люди, вірні друзі та мудрі наставники! Бажаємо знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої славної України.

Сердечно дякуємо вчителям за вашу самовіддану працю, за знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаємо вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичимо, аби вогонь вашої творчості й любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнилися світлом, красою і добром!

Найдорожчі, наймиліші, безцінні батьки! Для вас це такий же останній дзвоник, як і для ваших діток, яким ви дали старт, щоб вони стали відповідальними, старанними і вміли досягати висот. Саме завдяки  любові та турботі ви є найкращими наставниками для своїх дітей.

Зичимо усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі!

З повагою до вас, колектив Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА !!!