У СТІНАХ ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА СПОРТУ ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

11 Серпня, 2022, 15:38
Сьогодні відбулося засідання колегії Відділу освіти, культури, туризму та спорту за участю начальника Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради Олени Оцвери, головного спеціаліста відділу освіти Ольги Мураховської, провідного спеціаліста Ірини Яновської та керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти Вороновицької територіальної громади. На засідання колегії були запрошені очільник Вороновицької територіальної громади Олександр Ковінько, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Ліщук.
Основними питаннями засідання були: внесення змін до складу колегії відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради та затвердження додаткового списку учнів на отримання стипендії за 2021-2022 н.р., перегляд Положення про призначення учнівської стипендії Вороновицької селищної ради обдарованим та здібним учням за 2021-2022 навчальний рік, визначення розміру стипендії.
На колегії були розглянуті актуальні питання щодо роботи відділу освіти, культури, туризму та спорту та розвитку освіти у громаді в цілому.
З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.
У СТІНАХ ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА СПОРТУ ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ. У СТІНАХ ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА СПОРТУ ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ. У СТІНАХ ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА СПОРТУ ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.