УВАГА!!! ВАКЦИНАЦІЯ !!!

5 Серпня, 2021, 12:35

Шановні колеги! Відповідно до Постанови №1236 від 9 грудня 2020 року (“Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої распіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV-2, на період до 31 грудня 2021 року”) затвердженого 28 липня на засіданні Кабміну, наголошується про необхідність здійснення вакцинації. Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко звернув увагу на те, що школа може працювати незалежно від рівня епідемічних обмежень того чи іншого регіону, у якому вона розташована, якщо 80% працівників закладу провакциновано. У цьому разі заклад освіти зможе працювати навіть у “червоній зоні”.

Як відомо,  раніше у “червоній зоні” школи припиняли працювати, а в “помаранчевій” та “жовтій зоні” вводилися обмеження, а якщо рівень захворюваності підсилювався, було рекомендовано переходити на дистанційне навчання у 5-11 класах. Рішення щодо особливостей організації освітнього процесу  за “жовтого” та “помаранчевого” рівнів карантинних обмежень ухвалює педрада з урахуванням тимчасових рекомендацій Головного санітарного лікаря. Тепер є варіант працювати як зазвичай.

Міністерство охорони здоров’я пояснює, що це не означає примусову вакцинацію. Йдеться лише про випадки, коли не менше чотирьох з п’яти працівників школи добровільно пройдуть щеплення. Змушувати до цього керівництво закладу освіти не має права.

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 28 липня 2021 року №787 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 

УВАГА!!! ВАКЦИНАЦІЯ !!!