Зі святом 1 вересня!!!

1 Вересня, 2021, 23:24

Начальник Відділу освіти, культури, туризму та спорту

Вороновицької селищної ради,

Мисліцька Людмила Миколаївна, 

усю громаду вітає зі святом Першого Дзвоника!!!

Традиційно 1 вересня розпочинається новий навчальний рік. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Школярі йдуть до школи, де на них чекають урочисті заходи. Першокласники святкують перший дзвоник, у дворах шкіл відбуваються святкові концерти та урочистості. Так учні в Україні відзначають державне свято День знань.

1 вересня – це свято, що живе у пам’яті кожної людини. У когось свято першого дзвоника асоціюється зі шкільними роками, хтось пам’ятає роки навчання в університеті, а молодому вчителю, напевно, ніколи не забути того хвилювання, коли вперше йшов на свій власний урок. 1 вересня має славу всенародного свята, бо жодного з нас не обійшло воно стороною. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочу привітати з цим святом дорогих першокласників усієї нашої громади. Нехай перші Ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку. Знання тільки тоді Знання, коли вони набутті зусиллями думки, а не пам’яттю, і тому бажаю Вам, шановні школярі, сил, натхнення та наполегливості.

Шановні батьки, щиро вітаю Вас зі святом 1 вересня! Сьогодні Ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддіаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.

Окремо, велике спасибі Вам, шановні вчителі. З нагоди свята прийміть мої найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність у виконанні такої високої місії, як виховання підростаючого покоління. Вчитель – це професія від Бога, а всі інші професії – від учителя. Здоров’я Вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

Зі святом Вас усіх – із Днем Знань. З початком нового навчального року!!!

З повагою, начальник Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицьеої селищної ради Людмила Мисліцька!!!

З 1 вересня!