З 25 ЛИСТОПАДА ПО 10 ГРУДНЯ ПРОВОДИТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА».

30 Листопада, 2021, 12:25
ЩОРІЧНО В УКРАЇНІ З 25 ЛИСТОПАДА ПО 10 ГРУДНЯ ПРОВОДИТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА».
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. А також вкотре привернути увагу до такого жахливого явища як насильство: ми спільно піднімаємо рівень правової та інформаційної обізнаності, що домашнє насильство – це злочин, і про це не потрібно мовчати. Ми проводимо широку інформаційну кампанію, щоб найперше толерувати суспільство до цієї проблеми.
Вчинення домашнього насильства – це вже давно не приватна справа, а комплексна, дієва політика взаємодії соціальних служб, органів поліції, закладів охорони здоров’я, освіти, центрів з надання безоплатної правової допомоги.
Якщо Ви постраждали від домашнього насильства звертайтесь за телефонами «Лінії довіри» з попередження домашнього насильства та торгівлі людьми у Вінницькій області 0 – 800 – 75 – 04 – 75; національна поліція України – 102, урядова гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства 15-47 (лінія працює цілодобово, дзвінки безкоштовні).