З МЕТОЮ ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО 2022/2023 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ БУВ ЗДІЙСНЕНИЙ МОНІТОРИНГ УКРИТТІВ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ

11 Серпня, 2022, 15:31

З метою підготовки закладів освіти до нового 2022/2023 навчального року, створення безпечних умов перебування у закладах освіти та культури для дітей, учнів та працівників, з урахуванням збройної агресії російської федерації проти України,  провідним спеціалістом Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради Іриною Яновською, провідним фахівцем відділу забезпечення заходів запобігати надзвичайним ситуаціям у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Юрієм Любавіним та керівниками закладів освіти Вороновицької територіальної громади був проведений моніторинг.

Також було проінформовано та надано відповідну методичну допомогу в облаштованих найпростіших укриттях закладів освіти розташованих на території Вороновицької територіальної громади.

З МЕТОЮ ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО 2022/23 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ БУВ ЗДІЙСНЕНИЙ МОНІТОРИНГ УКРИТТІВ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ. З МЕТОЮ ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО 2022/23 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ БУВ ЗДІЙСНЕНИЙ МОНІТОРИНГ УКРИТТІВ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ. З МЕТОЮ ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО 2022/23 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ БУВ ЗДІЙСНЕНИЙ МОНІТОРИНГ УКРИТТІВ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ. З МЕТОЮ ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО 2022/23 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ БУВ ЗДІЙСНЕНИЙ МОНІТОРИНГ УКРИТТІВ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ.