З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!!!

3 Червня, 2022, 11:59

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми, дорослі, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме в дітях – продовження роду людського та здійснення своїх мрій і сподівань на краще. В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному та творчому житті, забезпечувати їй повноцінне довкілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Проте, сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту дітей у зв’язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей нашої держави. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків: щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, зробити все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри.

І сьогодні – це не лише свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і усміхненими. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини.

Дорогі хлопчики й дівчатка! Прийміть від Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради найщиріші вітання. Нехай у вашому житті ніколи не буде розчарувань. Нехай звучить дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії! Міцного здоров’я вам, успіхів у навчанні, безмежного щастя.

Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!!!