“За гарні успіхи в навчанні – винагорода!”

31 Травня, 2022, 12:52

Незабаром закінчення навчального року. Настав час підбити підсумки, проаналізувати навчальні досягнення здобувачів освіти за 2021-2022 навчальний рік. Наближається час нагородження учнів за  досягнення в навчанні, спорті, художній самодіяльності, громадському житті закладу. Значна частина здобувачів освіти початкових та середніх класів отримає похвальні листи «За високі досягнення у навчанні», випускники 11-их класів – похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих  предметів», свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою, золоті та срібні медалі.

За активну участь і здобуті призові місця у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, предметних конкурсах  78 учням нашої громади призначено стипендію Вороновицької селищної ради, відповідно до Програми розвитку освіти Вороновицької територіальної громади на 2022 рік, затвердженої рішенням  21 сесії VIII скликання      Вороновицької селищної ради від 23.12.2021.

Кількість балів обчислюється відповідно до розрахунку:

ІІ етап (на рівні громади)

ІІІ місце – 1 бал,  ІІ місце – 2 бали,  І місце – 3 бали

ІІІ етап (обласний)

участь у ІІІ етапі – 4 бали

ІІІ місце – 5 балів,  ІІ місце – 6 балів,  І місце – 7 балів

IV етап (всеукраїнський)

участь у IV етапі – 8 балів

ІІІ місце – 9 балів,  ІІ місце – 10 балів,  І місце – 11 балів.

Лідери  учнівського врядування, участь у мистецьких конкурсах –

1 бал.

Відповідно до рішення постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та цін Вороновицької селищної ради, сесії Вороновицької селищної ради на один бал виділено кошти в сумі 500 гривень. Усі учні-переможці вибороли 389 балів. Таким чином буде виплачено 194 500 гривень стипендії. У першу чергу виплата  буде здійснюватися 24 учням 9-их  та 11-их класів, які випускаються із закладів, на загальну суму 80 000 гривень. Решті 54 учням перевідних класів буде виплачено стипендію на суму 114  500 гривень до кінця календарного 2022 року.  Вітаємо стипендіатів! Так тримати!

Бажаємо всім здобувачам освіти громади міцного здоров’я, гарного відпочинку влітку, щоб з новими силами та ще більшим ентузіазмом узятися до навчання у новому навчальному році.