Замовлення підручників для здобувачів освіти Вороновицької ТГ

31 Травня, 2022, 13:09

Відділ освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради інформує, що підручниками та посібниками забезпечуються усі здобувачі та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Вороновицької ТГ. На початку травня 2022 року остаточно було завершено замовлення підручників для учнів 9 класу.

Друк підручників для здобувачів освіти Вороновицької ТГ відбувається у повному обсязі. Адже визначення потреби в підручниках та посібниках у поточному навчальному році здійснюється відповідно до прогнозованої кількості здобувачів повної загальної середньої освіти з урахуванням їх максимальної кількості за наступні п’ять років, а також відповідно до фактичної кількості педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

З 24 по 29 травня 2022 року закладами загальної середньої освіти було здійснено замовлення підручників для учнів 5 класу.

Звертаємо увагу, що керівники закладів загальної середньої освіти несуть персональну відповідальність за достовірність результатів вибору та своєчасність їх оформлення.