Зустріч з кандидатами на посаду директора КЗ “СТЕПАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ”

23 Липня, 2021, 14:30

23 липня 2021 року о 10:00 відбулася зустріч кандидатів на посаду директора КЗ “СТЕПАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ” з колективом ліцею. Ця зустріч відбувалася в рамках конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу. На зустрічі були присутні голова конкурсної комісії – Сілко Жанна Олександрівна – депутат Вороновицької селищної ради, працівники та педагоги ліцею. Кандидати на посаду директора: П’ятак Микола Романович та Мураховський Віктор Іванович.  Кожен з кандидатів коротко розповів про свої трудові досягнення та поділилися своїми стратегічними завданням на навчальний заклад в найближчий час. Обидва кандидата  вважають найголовнішим у своїй роботі це –  забезпечення високої якості освітніх послуг через: збереження, підтримання та примноження кращих традицій навчального закладу, сформованих за всю історію його функціонування; формування іміджу ліцею, як сучасного, відкритого для громадськості, конкурентоспроможного закладу освіти; упровадження сучасних освітніх інноваційних технологій, підготовка конкурентоспроможних фахівців, здатних до самоосвіти та самореалізації   в умовах сучасного виробництва та ринку праці; забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку здобувачів освіти, виховання патріота, громадянина України; зміцнення матеріально-технічної бази та підвищення ефективності фінансово-економічної діяльності.

Кожному з кандидатів на посаду директора КЗ “СТЕПАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ” бажаємо натхнення в роботі та успіху під час проходження конкурсу.

Зустріч з кандидатами на посаду директора КЗ "СТЕПАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ" Зустріч з кандидатами на посаду директора КЗ "СТЕПАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ"Зустріч з кандидатами на посаду директора КЗ "СТЕПАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ" Зустріч з кандидатами на посаду директора КЗ "СТЕПАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ" Зустріч з кандидатами на посаду директора КЗ "СТЕПАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ"