Зустріч з кандидатами на посаду директора КЗ “ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ”

23 Липня, 2021, 15:10

23 липня 2021 року о 12:00 відбулася зустріч кандидатів на посаду директора КЗ “ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ” з колективом ліцею. Ця зустріч відбувалася в рамках конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу. На зустрічі були присутні секретар комісії – Ячиченко Оксана Петрівна – голова профспілкового комітету КЗ «Вороновицький ліцей» Вінницької області, Пелешок Володимир Анатолійович – член ради директорів ЗЗСО Вінницької області,  працівники та педагоги ліцею. Кандидати на посаду директора: Біліченко Володимир Вікторович, Василик Антоніна Іллівна, Поліщук Тарас Володимирович.  Кожен з кандидатів коротко розповів про свої трудові досягнення. Значну увагу у своїх  виступах кандидати на посаду директора ліцею приділили  питанням управління ліцею, кадровій політиці,  посиленню ролі викладача в освітньому процесі, забезпеченню викладацької доброчесності, особливу увагу було приділено системі виховної роботи, національно-патріотичного виховання учнівської молоді, сприянню виховання молодих людей з високими моральними якостями, забезпечити умови для розвитку спорту.

Кандидатам на посаду директора КЗ “ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ” бажаємо натхнення в роботі та успіху під час проходження конкурсу.

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ"